Головна Спрощений режим Опис

Бази даних


Періодичні видання. Статті - результати пошуку 148914

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Книги (1)Матеріали конференцій (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>S=ПОЧЕЧНАЯ КОЛИКА<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


   
    Порівняння ефективності й профілю безпеки внутрішньовенного введення декскетопрофену трометамолу, фентанілу й парацетамолу при лікуванні ниркової кольки у відділенні невідкладної допомоги: рандомізоване контрольоване дослідження / Behcet Al [et al.] // Медицина невідкладних станів. - 2021. - Т. 17, № 6. - С. 57-64. - Бібліогр. в кінці ст.


Рубрики: Декскетопрофену трометамол

MeSH-~главная:
ПОЧЕЧНАЯ КОЛИКА -- RENAL COLIC (лекарственная терапия, патофизиология)
ФЕНТАНИЛ -- FENTANYL (терапевтическое применение)
ПАРАЦЕТАМОЛ -- ACETAMINOPHEN (терапевтическое применение)
АНАЛГЕЗИРУЮЩИЕ СРЕДСТВА -- ANALGESICS (терапевтическое применение)
ПАРНЫЙ СРАВНИТЕЛЬНЫЙ АНАЛИЗ -- MATCHED-PAIR ANALYSIS
Дод.точки доступу:
Al, Behcet
Sunar, Mehmet Mustafa
Zengin, Suat
Sabak, Mustafa
Bogan, Mustafa
Can, Basri
Kul, Seval
Oktay, Murat M.
Sevki, Hakan Eren

Вільних прим. немає

Найти похожие

2.


    Іващенко, Д. М.
    Оцінка ролі застосування контактної літотрипсії при великих оклюзійних конкрементах сечоводу : англ. / Д. М. Іващенко, М. О. Дудченко, М. І. Кравців // Світ медицини та біології = World of Medicine and Biology : науковий, медичний, екологічний журнал. - 2020. - № 4. - С. 59-63 : діаграма. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2079-8334


MeSH-~главная:
ЛИТОТРИПСИЯ -- LITHOTRIPSY
МОЧЕТОЧНИКА КАМНИ -- URETERAL CALCULI
ПОЧЕЧНАЯ КОЛИКА -- RENAL COLIC
БОЛИ -- PAIN
Анотація: Дослідження було присвячене аналізу ефективності проведення контактної літотрипсії та порівняння її з ефективністю дистанційної літотрипсії у пацієнтів, які мають великі (10 мм) конкременти сечоводів, що супроводжуються обструкцією сечових шляхів. Також проаналізована група пацієнтів, яким літотрипсію виконували у 2 оперативні етапи з попереднім стентуванням сечових шляхів. За результатами дослідження відмічено більш коротку тривалість больового синдрому та гематурії у хворих, яким була виконана контактна літотрипсія та досягнутий стан «Stone free», у порівнянні з дистанційною літотрипсією, а порівнюючи показники групи з попереднім стентуванням сечоводів, відмічено, що тривалість гематурії у них була меншою в середньому на 12%, больовий синдром був коротшим в середньому на 16%. Отже контактна літотрипсія як метод менеджменту великих каменів сечових шляхів може бути рекомендована як терапія 1-го рівня при відсутності протипоказань до оперативного лікування.
Дод.точки доступу:
Дудченко, М. О.
Кравців, М. І.

Примірників всього: 1
ЧЗ (1)
Вільні: ЧЗ (1)

Найти похожие

3.


   
    Оцінка ефективності первинної аналгетичної та подальшої комбінованої мет–терапії у лікуванні ниркових колік / Д. М. Іващенко [и др.] // Актуал. пробл. сучасн. мед. : Вісн. Укр. мед. стомат. акад. : науково-практичний журнал. - 2020. - Т. 20, № 3. - С. 110-114 : табл. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 2077-1096


MeSH-~главная:
ПОЧЕЧНАЯ КОЛИКА -- RENAL COLIC
АНЕСТЕЗИРУЮЩИЕ СРЕДСТВА ОБЩЕГО ДЕЙСТВИЯ -- ANESTHETICS, GENERAL
ДИКЛОФЕНАК -- DICLOFENAC
Анотація: Ниркова коліка – гострий патологічний симптомокомплекс, який, незважаючи на всі досягнення медицини, має постійну частоту в популяції людей - близько 12%. Цей стан характеризується вираженим раптовим больовим нападом, який викликає значне страждання пацієнта. Отже важливим є пошук найефективніших та найбезпечніших методів аналгезії та пошук шляхів корекції обструкції сечових шляхів, таких як причини виникнення болю. Метою дослідження була оцінка вираженості аналгетичної та комбінованої літоерадикативної терапії для покращення лікування пацієнтів з гострим нападом ниркової коліки. Для цього були проведені клінічні дослідження на 228 пацієнтах, доставлених в приймальне відділення з діагнозом ниркова коліка. На першому етапі було сформовано 3 групи, у яких визначали ефективність фармакологічного менеджменту первинної аналгезії. На другому етапі обстежено 96 хворих, розподілених на 2 групи та визначено ефективність літоерадикативної у моно-варіанті та у комбінації зі спазмолітиками. За отриманими результатами нашого дослідження встановлено, що при первинній аналгетичній терапії ниркової коліки перевагу мають препарати групи не стероїдних протизапальних препаратів над групою опіоїдів, що проявляється сильнішим аналгетичним ефектом та меншою вираженістю побічних реакцій. Диклофенак показав найкращі результати у зменшенні больового синдрому, переважаючі інші препарати на 5–7%. При оцінці ефективності комбінованої літоерадикативної терапії, отримані дані свідчать про збільшення шансів самовідходження конкрементів на 11% у групі, яка додатково у лікуванні отримувала дротаверин, а отже зменшення кількості хворих, які потребували подальшої операції. Також у цій групі на 6–7% було встановлено зменшення больового синдрому. Підсумовуючи отримані дані, можна рекомендувати використання для первинної аналгезії при нирковій коліці диклофенаку у дозі 75 мг, а при проведенні літоерадикативної терапії комбінувати α–блокатори та спазмолітики, що призведе до покращення клінічних результатів у пацієнтів.
Перейти к внешнему ресурсу Текст

Дод.точки доступу:
Іващенко, Д. М.
Дудченко, М. О.
Кравців, М. І.
Шевчук, М. П.

Примірників всього: 1
ЧЗ (1)
Вільні: ЧЗ (1)

Найти похожие

 
© 2017-2023
Бібліотека Полтавського державного медичного університету
36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23
© Міжнародна асоціація користувачів і розробників
електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)